18 mar 2018

PREMIERA LAMPY KAMERTON NA TARGACH LIGHT+BUILDING 2018

Podczas targów Light&Building 2018 we Frankfurcie (18-23 marca 2018 r.) swoją premierę miała nowa dekoracyjna oprawa KAMERTON Spectra Lighting. Projektantem lampy jest uznane studio projektowe Kaniewski Design (http://www.kaniewski.design/projekty/produkt/2018/lampa-kamerton/)

Lampa KAMERTON to unikatowa propozycja na rynku oświetlenia. Forma przedmiotu ściśle współgra z jego funkcją, w finalnym efekcie tworząc już nie tylko lampę, ale cały system oświetlenia. Widełkowa forma oprawy umożliwia modułowe połączenie kilku lamp w harmonijny szereg. Liczba opraw użytych w systemie jest praktycznie dowolna.

Lampa KAMERTON dostępna jest w dwóch kolorach obudowy (białym i czarnym), do wyboru jest 6 kolorów przewodu. Ma smukły kształt ( wymiary: 900x233x50) i światło nadające charakter – LED 3500lm 30W. Konstrukcja pozwala na modułowe połączenie opraw w system

 

 

31 sty 2018

RUSZYŁA BUDOWA NOWEJ FABRYKI SPECTRA LIGHTING

Mamy przyjemność poinformować, że firma Spectra Lighting rozpoczęła budowę nowej hali produkcyjnej. Obiekt o powierzchni ok. 4000 m2 powstaje w Załuskach pod Warszawą. Zostanie tam przeniesiona cała dotychczasowa produkcja firmy.
W nowej fabryce Spectra Lighting zostanie rozszerzony park maszynowy, co pozwoli firmie jeszcze efektywniej działać na rynku produkcji i projektowania profesjonalnego oświetlenia.
Prace budowlane w Załuskach rozpoczęły się w połowie stycznia br. Planowany termin zakończenia inwestycji to grudzień 2018 r. Generalnym wykonawcą nowej fabryki Spectra Lighting jest firma CoBouw.

13 gru 2017

REMANENT

Informujemy, że w dniach od 2 do 5 stycznia Spectra Lighting będzie zamknięta ze względu na trwający remanent. Jednocześnie informujemy, że w dniach 27 grudnia do 5 stycznia magazyn nie będzie przyjmował ani wydawał towaru.

Przepraszamy za niedogodności i prosimy o uwzględnienie powyższego w planowaniu Państwa pracy.

08 wrz 2017

Zaproszenie na targi:

Zapraszamy serdecznie na nasze stoisko, na targach bielskich Energetab.
Będziemy w pawilonie W na stoisku 33. 
Do zobaczenia!

27 kwi 2017

PRZERWA ŚWIĄTECZNA

Informujemy, że dnia 2 maja Spectra Lighting będzie zamknięta. Serdecznie zachęcamy do kontaktu od 4 maja.

24 lut 2017

TARGI EUROSHOP

W dniach 5-9 marca odbędą się targi wyposażenia sklepowego w Dusseldorfie.

Serdecznie zapraszamy na nasze stoisko E01 w hali numer 9, na którym zaprezentujemy nasze nowości i opowiemy o możliwościach źródeł LED.

02 gru 2016

Spectra Lighting dołączyła do struktur Pol-lighting.

Związek Producentów Sprzętu Oświetleniowego Pol-lighting zrzesza wiodących producentów źródeł światła i opraw oświetleniowych, reprezentując 80% polskiego rynku oświetleniowego.

Działa na rzecz podnoszenia innowacyjności i konkurencyjności sektora oświetleniowego.

Z dumą informujemy, że od dnia 1 grudnia 2016 jesteśmy częścią jego struktur.

17 sie 2016

WYCOFANIE Z PRODUKCJI ŹRÓDEŁ T5 SLS

W związku z wycofaniem, przez markę Osram, źródeł T5 SLS, informujemy, że przestajemy produkować oprawy, PROFISLIM w wersji 0,1,2,3, z tym źródłem.

 

 

24 maj 2016

Najwyższa sprawność na rynku polskim:

Uwaga! Osiągnęliśmy najwyższą sprawność wśród konkurencji na rynku polskim! Już od 1 sierpnia nasze profile będą standardowo wyposażane w nowy odbłyśnik. Nowa technologia zapewnia sprawność Profilite 2 PLX na poziomie 82%. Wyższa sprawność to więcej światła i większa oszczędność!

Po szczegóły zachęcamy do kontaktu z naszym działem handlowym.

24 maj 2016

Zaproszenie na targi:

Już niebawem odbędą się 29 Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie. W związku z tym w dniach 13-15 września zapraszamy na nasze stoisko w pawilonie F!

Targi są doskonałą okazją, żeby zapoznać się z naszymi produktami oświetlenia wewnętrznego i zewnętrznego. Będziemy prezentować również systemy sterowania oświetleniem zewnętrznym.

Spotkajmy się w Bielsku-Białej i porozmawiajmy o świetle!